Om Ung i OdsherredKontakt osVores UngehuseUnge-idéerNyhedsbrevFødevarer
ForsideOm Ung i OdsherredKontakt osVores UngehuseUnge-idéerNyhedsbrevFødevarerUngedemokratiUngebyrådetFolkemøde 2018EventsÅbningstiderFredagsåbentBrunch AsnæsVisionsrejseWorkshopsKunst i ArkadenFilmworkshopIn2ArtParkour JamSangworkshopBook en lærerCross FitnessPole fitnessRadioholdUpcomingKlatringEventKontoretEngelskTyskDansk som andetsprogBookAndetUngeværkerUiO campingvognKnallert kørekortTraktor kørekortVærkstedetFørstehjælpUngekulturprisNetværksgruppeBook en politiker KV17FrivilligEn dag som frivillig
Ungekulturpris
 
De mange mansker
Ungekulturprisen 2017
Vinderen af Ungekulturprisen 2017 var Jesper Ahlgren Sarp, Freja Schønemann, Manja Haldbæk og Zenia Frederiksen fra teatergruppen De mange Masker.
 
Bidragsydere og sponsorer var: (alfabetisk)
Asnæs Autolakering, Bardolino, Bog & Idé Nykøbing Sj., Bravo Tours, Byens Blomster Fårevejle, Bøgelund, Café Ayse, Café Busk, Claus Rehfeld Health Innovation Institute, Dall Koncept, Den Rytmiske Højskole, Dragsholm Bilsalg, EC El, Eiland Electric Asnæs, Extra Fårevejle, Fransk Landstil, Fritidsborger, Greta’s Guld Sølv Ure, Gustav Salinas, HE Data, Orbesen Teknik Aps, JbyJ, Juel’s Blomster, Litha, LN Eventhal, Martin’s Cantina, Matas Asnæs, Matilde Kakao, Mini Midi Maxi, Netto Asnæs, NH Motorsport, Novom Event & Marketing, Ole Werner’s Transport, Outdoorcentret Asnæs, Punkt 1 Asnæs, Rema 1000 Fårevejle, Safran, Salka Valka, Salon Le Clip, Sparekassen Sjælland, Super Brugsen Nykøbing Sj., Super Brugsen Asnæs, Tuborgfondet og Vild med skind
 
Ungekulturpris 2016
Ungekulturprisen 2016
Vinderen af Ungekulturprisen 2016 var Emil Kaas
 
Bidragsydere og sponsorer var: (rækkefølge tilfældig)
UCO, Dragsholm Slot, Fritidsborger, Sparekassen Sjælland, Thomas Fryd, Ole Werners Transport, Gravør Lind, Asnæs Autolakering, Den Rytmiske Højskole, Ditlev Burke - industrial tools, Dall Koncept, RelationshusetGekko
 
Ungekulturpris 2015
Ungekulturprisen 2015
Modtageren af ungekulturprisen 2015 var Kamilla Jensen
 
Bidragsydere var: UCO, Den rytmiske Højskole, Vallekilde Højskole, Odsherred Teater


Senest opdateret 31.10.2017 09:47 af SIBRA
Kalender
In2Art
19. januar
Fredagsåbent
19. januar kl. 14:00
Brunch Asnæs
20. januar

Pole Fitness
22. januar kl. 16:00
Radiohold
23. januar kl. 15:30
Sangworkshop
25. januar kl. 16:30

Cross Fitness
25. januar kl. 16:30
Filmworkshop
25. januar kl. 17:00
Kunst i Arkaden
8. februar kl. 15:30

Visionsrejse
13. februar til
14. februar
Folkemøde 2018
13. juni til
16. juni
Odsherred in your Facebook