Om Ung i OdsherredKontakt osVores UngehuseUnge-idéerNyhedsbrevFødevarer
ForsideOm Ung i OdsherredKontakt osVores UngehuseUnge-idéerNyhedsbrevFødevarerEventsAfternoon Tea PartyBeauty boxenEventplanFolkemøde BornholmGadefodboldKaraokeLadies' NightLAN 16. majTeater tabuTur til KBHGeopark trailløbPåskeferieWorkshopsDance mixDansk som andetsprogFilmworkshopYogaParkour JamFunktionel træningStudiecaféUpcomingBook en lærerEksamenEngelskEnglish immersionEsperantoEventKontoretHjernenJapanskKlatringKommakursusKorrekturlæsningMatematikPole fitnessTyskUngebyrådBestyrelseFrivilligNatteravne SydAndetUngeværkerKnallert kørekortTraktor kørekortVærkstedetFørstehjælpUngekulturprisNyt logo?ÅbningstiderEndure trail
Bestyrelse
 
Bestyrelse

UNG I ODSHERREDS BESTYRELSE

Formand: Mathias Hansen, Venstre, Børne- og Uddannelsesudvalget.

 

Næstformand: Gitte Hededam, Socialdemokratiet, Kultur- og Folkeoplysningsudvalget.

 

Louise Nordlund, leder Ung i Odsherred.

 

Annette Salkvist, Odsherred Erhvervsforum.

 

Paw Pedersen, DF, Miljø- og Klimaudvalget.

 

Morten Kristiansen, LO.

 

Rikke Strange, Skoleleder Sydskolen afd. Fårevejle.

 

Mikkel Peter Thorsøe Madsen, Skoleleder Nordskolen afd. Grundtvigsvej

 

LBR - vakant plads.

 

Line Tatjana Jensen, medarbejderrepræsentant.

 

Ungerepræsentanter:

Jeppe Just

 

Sacha Wifeldt-Møller

 

Se referater og vedtægter nedenfor:

 

 


Senest opdateret 19.02.2019 10:16 af LITJE
Kalender
Eventplan
1. april
Karaoke
11. april
Påskefrokost
11. april kl. 16:00

Teater Tabu
11. april kl. 19:00
Påskeferie
15. april
Pigeovernatning
16. april kl. 16:00

DANCE MIX
23. april kl. 17:45
Dansk andetsprog
24. april kl. 15:15
Studiecafé
24. april kl. 16:00

Gadefodbold
27. april kl. 12:30
Beauty boxen
29. april kl. 16:00
YOGA
29. april kl. 16:30

Ladies' Night
2. maj kl. 18:00
LAN 16. maj
16. maj kl. 16:00 til
17. maj kl. 10:00
Tur til KBH
31. maj

Folkmøde Bornholm
9. juni
Geopark Trailløb
3. august kl. 09:30
Endure Trail
10. august

Odsherred in your Facebook